صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان پیشوا تائید شد

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان پیشوا در صحت کامل برگزار و تائید نهایی شد. 

  • کد خبر: 272330
  • تاریخ خبر: سه شنبه 8 تير 1400 - 10:45

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی افزود: با اعلام نتایج انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان، نامزدها به مدت دو روز فرصت داشتند تا شکایات خود را به هیئت‌های اجرایی مطرح نمایند. 

وی بیان داشت: پس از اخذ گزارشات هیئت‌های اجرایی و بازرسی و بررسی‌های لازم، موضوع در نشست‌های مشترک هیئت‌های اجرایی و نظارت با حضور فرماندار، دادستان، رئیس اداره اطلاعات و رئیس ستاد انتخابات مورد بررسی قرار گرفت. 

عباسی تصریح نمود: پس از تصمیم‌گیری در جلسات مشترک هیئت‌های اجرایی و نظارت، صندوق‌های مورد اعتراض نامزدها با حضور دادستان محترم بازگشایی و مورد شمارش مجدد قرار گرفت و هیچ گونه مغایرتی در آراء مشاهده نگردید. 

فرماندار شهرستان پیشوایادآورشد: بدین ترتیب صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای پیشوا و جلیل‌آباد و همچنین روستاهای شهرستان توسط هیئت‌های اجرایی و نهایتا توسط هیئت‌های نظارت بر انتخابات مورد تائید نهایی قرار گرفت. 

نماینده دولت درشهرستان پیشوا در ادامه گفت: خوشبختانه با حضور و مشارکت پر شور و باشکوه مردم و احساس مسئولیت عوامل و دست‌اندرکاران، انتخاباتی خوب، سالم و قانونمند در شهرستان پیشوا برگزار شد.

عباسی درپایان افزود: مشارکت 55 درصدی مردم شهرستان پیشوا در پای صندوق‌های رای، کارنامه آبرومند و قابل دفاعی از حضور درخشان آنها در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی است که امیدواریم نتیجه این حضور، اتفاق‌های خوب و مثبت در کشور و شهرستان پیشوا باشد.

برچسب‌ها