En
تاریخ : شنبه 17 مهر 1400
کد 8264

فرماندار پیشوا: ضرورت مشارکت جوانان و نوجوانان برای دستیابی به ایمنی عمومی 

حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه سعید تاجیک مدیر آموزش‌ و پرورش و دکتر امینی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا با حضور در دبیرستان دخترانه سرمد از نزدیک از روند واکسیناسیون دانش‌آموزان بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، عباسی در این بازدید با اشاره طرح واکسیناسیون دانش‌آموزان علیه کرونا در گروه‌های سنی ۱۲ تا ۱۸ سال در مدارس شهرستان پیشوا، خاطرنشان کرد: سرعت و شتاب واکسیناسیون نوجوانان در بازه زمانی کوتاه به کاهش و قطع زنجیره کرونا کمک شایانی خواهد کرد.

 وی با اشاره به لزوم افزایش همکاری دانش‌آموزان در طرح واکسیناسیون افزود: لازم است مدیران و متولیان آموزش و پرورش، والدین و دانش‌آموزان را به انجام واکسیناسیون ترغیب و تشویق نمایند.

 فرماندار شهرستان پیشوا داشت: عدم حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدارس آسیب‌ها و مخاطراتی را برای آنها به همراه دارد و شرط این حضور، دریافت واکسن و انجام واکسیناسیون همگانی است.

 عباسی گفت: در حال حاضر واکسن به میزان لازم در شهرستان موجود است و تا زمانی که واکسیناسیون بالای ۹۵ درصدی جامعه محقق نشود رضایتمندی لازم حاصل نخواهد شد.

 وی بیان داشت: صیانت از سلامت جامعه و رسیدن به ایمنی عمومی نیازمند کمک و مشارکت همه مردم به ویژه جوانان و نوجوانان است تا با همراهی آنها بتوان به شرایط مطلوب دست یافت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 17 مهر 1400
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 5