En
تاریخ : سه شنبه 13 مهر 1400
کد 8252

سرانه ورزشی پیشوا ۶۷ سانتی‌متر است/ پروژه استادیوم ورزشی در مرحله نصب انشعاب آب با کمبود اعتبار روبرو است

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: سرانه ورزشی پیشوا حدود ۶۷ سانتی‌متر است و این نشان‌هنده محرومیت‌های منطقه بخصوص در بعد ورزشی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در مراسم بازدید وزیر ورزش از استادیوم ورزشی پیشوا گفت:  پیشوا، پنجمین شهر مذهبی مهم کشور و دومین شهر مهم مذهبی استان تهران است و وجود با برکت امامزاده جعفر فرزند بلافصل حضرت امام موسی کاظم(ع) و براد‌ر تنی امام رضا(ع) کانون شکل‌گیری این شهر و شهرستان بوده است.

وی افزود:  از برکات وجودی امامزاده جعفر(ع) همین بس که در دوران خفقان ستمشاهی، مردم پیشوا، ورامین و قرچک قیام کفن‌پوشان سال ۴۲ را رقم زدند و آثار معنوی این امامزاده گرانقدر از سطح آگاهی مردم در آن دوره کاملا هویداست. 

عباسی بیان داشت: مردم شهرستان پیشوا علیرغم خدماتی که تا امروز دریافت کردند، با محرومیت‌هایی روبرو هستند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: پروژه احداث استادیوم ورزشی پیشوا در سال ۹۷ کلنگ‌زنی شده و دوبار توسط وزیر سابق ورزش و جوانان از این پروژه بازدید به عمل آمد.

نماینده دولت در شهرستان پیشوا یادآور شد: علیرغم قول‌های مساعدی که از سوی مسئولان امر برای تکمیل و افتتاح پروژه داده شد، تاکنون این مهم تحقق نیافته است.

عباسی افزود: در حال حاضر مشکل اساسی پروژه مسئله انشعاب آب است که به دلیل فاصله ۳ کیلومتری از مجتمع‌های مسکونی، اعتبار ۲ الی ۳ میلیارد تومانی برای آن مورد نیاز است.

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان شد: ساختار ضعیف ورزش پیشوا از حیث امکانات و نیروی انسانی و مشکلاتی که کارکنان اداره ورزش و جوانان با آن روبرو هستند نیازمند توجه و مساعدت ویژه است.

عباسی در پایان گفت: حضور و بازدید امروز مقام‌ عالی وزارت ورزش و جوانان از این پروژه و دیگر طرح‌های نیمه‌کاره مایه برکت بوده و امید مردم را برای بهبود کیفی خدمات متناسب با شان آنها بیشتر می‌کند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 مهر 1400
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 2