En
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1400
کد 8175

تعیین تکلیف بیمارستان و آبرسانی از سد ماملو دو خدمت‌ ماندگار به مردم پیشوا است

شهردار پیشوا گفت: تعیین تکلیف بیمارستان و آبرسانی به پیشوا از سد ماملو به عنوان دو مطالبه مهم مردم پیشوا با پیگیری‌های فرماندار به نتیجه رسید و از آنها می‌توان به عنوان خدمات برجسته و ماندگار نماینده دولت در این خطه نام برد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، غلامرضاحبیبیی بیان داشت: از همراهی فرماندار و اعضای هیئت تطبیق شهرستان پیشوا و رفع ابهام مصوبات با حضور شهردار یا رییس شورای اسلامی شهر که نشان از همراهی و تعامل ایشان با مجموعه مدیریت شهری است، قدردانی می‌کنم‌.
وی افزود: به دلیل کرونا، سایه سنگین تحریم‌ها و شرایط کشور، یکی‌ از سخت‌ترین ادوار مددیت شهری پشت سر گذاشته شد.

حبیبی تصریح داشت:  از زحمات اعضای شورای پنجم تشکر نموده و از اعتماد اعضای شورای ششم نهایت سپاس را دارم.

شهردار پیشوا در ادامه گفت: وضعیت نامناسب اقتصادی مردم و کاهش زمان ارائه خدمات به شهروندان به دلیل کرونا، باعث شده تا سطح درآمد شهرداری کاهش و دچار خسران شود.

وی افزود: وجوه ارزش افزوده کفاف مطالبات شهروندان را نمی‌دهد‌ و اکثر شهرداری‌ها دچار بحران بی سابقه مالی هستند ولی علیرغم دیون دوره‌های گذشته، کاهش ارزش پول ملی و شیوع کرونا شهرداری و شورای پیشوا تا به این لحظه توانسته بر مشکلات فائق آید.

حبیبی در پایان گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با یک‌ روحیه جهادی و برنامه‌ریزی‌‌های کوتاه، میان و بلندمدت بتوانیم کاستی‌های موجود در شهر را رفع و به وضعیت مطلوب نزدیک‌تر شویم.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 شهريور 1400
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 7