En
تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1400
کد 7945

️ فرهنگ‌سازی برای اجرای تبلیغات انتخاباتی بدون کاغذ در پیشوا/ هر نامزد فقط یک ستاد‌ می‌تواند داشته باشد

رئیس ستاد انتخابات شهرستان پیشوا گفت: به منظور جلوگیری از اسراف و هزینه‌های تبلیغاتی و ترویج مباحث زیست محیطی، نامزدهای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کمک کنند تا فرهنگ‌سازی لازم برای اجرای طرح "شهر سبز" و "تبلیغات انتخاباتی بدون کاغذ" در پیشوا شکل بگیرد. 
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان پیشوا، سیروس جعفری در جمع نامزدهای انتخابات شورای شهر گفت:  این طرح فرصت مناسبی برای فرهنگ‌سازی و ارج نهادن به محیط زیست و جلوگیری از مخدوش شدن فضای بصری شهر در ایام انتخابات است. 

جعفری یادآورشد: شاید اجرای کامل این طرح در این دوره از انتخابات تحقق نیابد ولی همکاری نامزدها می‌تواند سنگ بنای خوب و ماندگاری برای دوره‌های بعدی انتخابات فراهم آورده و ضمن حفظ سلامت محیط زیست از بسیاری هزینه ها جلوگیری کند. 

وی افزود: بر این اساس با پرهیز از رویکردهای سنتی و حذف تبلیغات کاغذی از عرصه انتخابات، از فناوری‌های نوین برای پیشبرد تبلیغات بهره گرفته شود. 

جعفری گفت:  بدین‌ منظور کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان پیشوا سازوکارهای لازم را برای تبلیغات جایگزین کاغذی در نظر گرفته که نیازمند همکاری نامزدها است.

وی در پایان اظهار کرد: بر اساس قانون انتخابات، هر نامزد شورای اسلامی شهر فقط می‌تواند یک ستاد تبلیغاتی داشته باشد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 خرداد 1400
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 19