En
تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1400
کد 7944

️ نامزدهای انتخابات مراقب باشند ساختار اخلاق در جامعه ریزش نکند 

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان پیشوا گفت : رعایت اخلاق، یک رسالت مهم در برگزاری انتخابات است و نامزدها ضمن اشراف به قانون مراقب باشند تا موجب ریزش ساختار اخلاقی در جامعه و افکار عمومی نشوند. 
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان پیشوا، محمدرضا رهسپار  در نشست توجیهی داوطلبان شورای اسلامی شهر گفت:  همه ما مجریان و دست اندرکاران انتخابات تلاش می‌کنیم تا رسالت خود را برای حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای در روز ۲۸ خرداد رقم بزنیم. 

وی افزود: تا امروز زحمات زیادی کشیده شده و زمان و هزینه‌های انسانی و مالی زیادی صرف گردیده تا شرایط مناسب برای یک انتخابات خوب و باشکوه فراهم شود. 

رهسپار بیان داشت: رعایت اخلاق، یک رسالت مهم در برگزاری انتخابات است و نامزدها ضمن اشراف به قانون مراقب باشند تا موجب ریزش ساختار اخلاقی در جامعه و افکار عمومی نشوند. 

وی تصریح نمود: رسالت هیئت نظارت در طول جریان انتخابات تا دو روز پس از انتخابات ادامه خواهد داشت و به خصوص در تائید و رد صلاحیت نامزدها این پروسه ادامه دارد. 

رهسپار درپایان گفت: وی در ادامه با اشاره به مصادیق غیرمجاز در تبلیغات انتخابات از نامزدها خواست تا به دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های انتخابات پایبند بوده و بر اساس قانون عمل نمایند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 خرداد 1400
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 20