En
تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1399
کد 6840

مدیران کل حضور بیشتری در پیشوا داشته باشند

امام جمعه پیشوا با انتقاد از عدم حضور مدیران کل در منطقه، گفت: قابلیت های شهرستان بسیار زیاد است اما مورد غفلت واقع شده و باید از سوی مسئولان استانی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حجت الاسلام باقری در نشست شورای اداری اظهار کرد: آبرسانی به مردم پیشوا و پیگیری احداث بیمارستان از حقوق اولیه است و اگر اینها را به نتیجه برسانیم همچنان مسیر طولانی در پیش داریم.

وی با ابراز امیدواری از پیگیری و رفع مشکلات با حضور نماینده جدید، افزود: مدیران شهرستان باید با باور قلبی در شهرستان حضور یافته و به مردم خدمت کنند و این را افتخاری برای خود بدانند. 

امام جمعه پیشوا با انتقاد از عدم حضور مسئولان استانی در منطقه، گفت: حضور مدیران کل در شهرستان بسیار کمرنگ است و باید توجه بیشتری به این منطقه شود.

وی تصریح کرد: از همه کسانی که در جهت مبارزه با کرونا مجاهدت و مبارزه کردند قدردانی می کنم و تلاش مردم، مسئولان و مجموعه‌های اداری قابل قبول است ولی هنوز کرونا تمام نشده است. 

حجت الاسلام باقری  گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی حاصل از کرونا، ابتدا باید این ویروس ریشه‌کن شود و بسیاری از کسبه همچنان با محدودیت فعالیت می کنند که امیدواریم هر چه سریعتر شاهد رفع این بیماری منحوس باشیم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 تير 1399
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 8