En
تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1399
کد 6833

 رفتار مهربانانه با مردم رویکرد جدید دستگاه قضا است/ مدیران نباید دست به عصا حرکت کنند

رئیس دادگستری شهرستان پیشوا رفتار مهربانانه با مردم را رویکرد جدید دستگاه قضا عنوان کرد و گفت: برخی دستگاه‌ها در رسیدگی به مشکلات مردم تعلل می کنند و مدیران باید جرأت و جسارت داشته باشند و دست به عصا حرکت نکنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، عادل رحمانی اظهار کرد: مجموعه دادگستری و دادستانی پیشوا به دنبال پیاده کردن سیاست های کلی ابلاغی این نهاد حول سه محور مبارزه با فساد، حمایت از حقوق عامه و اصلاح درون سازمان قضایی در این شهرستان است. 

وی گفت: تأکید بر رفتار مهربانانه و جلب رضایت مردم یکی از رویکردهای جدید و مهم قوه قضائیه است چراکه هرقدر هم عدالت به دقت اجرا شود اگر مورد قبول افکار عمومی نباشد اثرگذار نخواهد بود.

رئیس دادگستری شهرستان پیشوا افزود: خوشبختانه این مسیر به درستی در سازمان قضایی ترسیم شد و در این جهت قرار گرفتیم و انشاءالله با قوت ادامه یابد.

وی بیان داشت: مدیران دلسوزی در پیشوا داریم و در جریان شیوع کرونا یک حرکت و جوششی در شهرستان ایجاد شد و با استفاده از ظرفیت های پنهان برای حرکت‌های جهادی توانستیم به نحو احسن این موضوع را مدیریت و از آن عبور کنیم.

رحمانی ضمن تقدیر از زحمات و حمایت‌های فرماندار و امام جمعه محترم برای پیشبرد امورات گفت: اگر بتوانیم با ویروس بی مسئولیتی که در ادارات سطح کشور شیوع دارد مبارزه کنیم دستاورد بزرگی به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: در پیشوا نیاز به تشکیل یک کمیته یا ستاد برای افزایش هماهنگی و همراهی بین ادارات و نهادها در راستای توسعه شهرستان است چراکه برخی عدم هماهنگی‌ها در تغییر کاربری اراضی و همچنین در رابطه با مجتمع‌های مسکن مهر نگران‌کننده و مشکل آفرین است.

رئیس دادگستری شهرستان پیشوا با بیان اینکه متاسفانه برخی دستگاه‌ها در رسیدگی به مشکلات مردم تعلل می کنند، افزود: باید این جرأت و جسارت در مدیران شهرستان ایجاد شود که زیاد هم دست به عصا حرکت نکنند.

رحمانی اذعان کرد: باید نگاه جدیدی در مجموعه شهرستان برای حل معضلات ایجاد شود و در این مسیر دستگاه قضا در کنار سایر نهادها حضور داشته و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 تير 1399
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 6