En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
کد 6727

ضرورت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در روابط‌عمومی‌ها

فرماندار شهرستان پیشوا پذیرش مسئولیت اجتماعی را بخش مهمی از قعالیت های روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی باید با درک صحیح از نیازهای جامعه، پاسخگویی، اعتماد سازی، ایجاد ارتباط دوسویه و اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را در دستور کار خود قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی بیان داشت: روابط عمومی ها و اصحاب رسانه، به عنوان دو کانون مهم نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده ای در افزایش آگاهی های عمومی جامعه و تنویر افکار عمومی بر عهده دارند‌.

وی گفت: روابط عمومی‌ها باید با پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی به‌عنوان بخش مهمی از وظایف خود جهت دستیابی به اهداف مدنظر، ضمن درک صحیح از نیازهای جامعه، پاسخگویی، اعتماد سازی، ایجاد ارتباط دوسویه و اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را در دستور کار خود قرار دهند.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: روابط عمومی‌ها و دست‌اندرکاران عرصه ارتباطات در تمامی پیچ و خم‌ها به‌عنوان بازوی توانمند در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها حضور دارند و باید جایگاه مشورتی آنان در دستگاه‌ها تقویت شود.

عباسی تصریح کرد: انتظار داریم روابط‌عمومی‌ها در مقوله مستندسازی و تحلیل محتوا قوی‌تر از گذشته ورود کنند تا دستاوردهای دولت و نظام،  به‌طور صحیح و شایسته ای منعکس شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 15