En
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
کد 6726

«سواد رسانه‌ای» در سرفصل برنامه‌ روابط‌عمومی‌ها قرار گیرد

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به گسترش تکنولوژی های ارتباطی گفت: در جامعه امروز سواد رسانه‌ای باید به عنوان یک مؤلفه مهم در سرفصل برنامه روابط‌عمومی‌ها قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی اظهار داشت: با توجه به گسترش تکنولوژی‌های ارتباطی و اثرگذاری بالای رسانه در جامعه امروز، سواد رسانه‌ای باید به عنوان یک مولفه مهم در سرفصل برنامه روابط‌عمومی‌ها قرار گیرد.

وی افزود: یک روابط عمومی پویا باید از واکنش منفعلانه در دنیای پیچیده ارتباطی پرهیز کرده و با پایش اطلاعات و انتقال پیام‌های صحیح، ضمن افزایش سواد رسانه‌ای در مخاطبان به آنان کمک کند تا اخبار موثق را پیگیری و از دامن زدن به شایعات جلوگیری کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: ایجاد فضای تعاملی بین دستگاه‌ها و مردم باعث افزایش اعتماد و بازخوردهای مناسب می‌شود که تحقق این امر مستلزم رویکرد صحیح مدیران در ارتقای جایگاه علمی روابط عمومی‌ها است.

عباسی گفت: روابط عمومی‌ها با بهره‌گیری از دانش و تخصص لازم می‌توانند نقاط قوت را تقویت و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند و در این راستا باید به آموزش‌های روز مجهز شوند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 9