En
تاریخ : چهارشنبه 13 فروردين 1399
کد 6577

تقدیر فرماندار پیشوا از همراهی شهروندان در روز طبیعت 

فرماندار شهرستان پیشوا از همراهی خوب و رفتار مسئولانه شهروندان برای برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در روز طبیعت به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی گفت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده و همراهی خوب و ارزنده و رفتار مسئولانه مردم عزیز شهرستان پیشوا، شاهد عدم حضور آنان در عرصه‌ها و اماکن عمومی، پارک‌ها و بوستان‌های منطقه و کمک به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز طبیعت بودیم.

وی افزود: مردم شهرستان پیشوا با درک‌صحیح از شرایط موجود و با پیوستن به پویش "در خانه می‌مانیم" به کادر پزشکی و درمانی کمک کردند تا بیش از این بار کاری و مسئولیتی آنان افزوده نشود و بتوانیم هرچه سریع‌تر بر این بیماری غلبه کنیم.

فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: امیدوارم با تداوم همکاری شهروندان در روزهای پیش‌رو، شاهد شکست این ویروس بوده و زندگی شهروندان به روال عادی برگردد.

وی گفت: همت ستودنی و همراهی و همکاری تأثیرگذار تک‌تک مردم شریف شهرستان به عنوان رکن اصلی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین زحمات کادر درمانی و پزشکی ایران اسلامی را ارج می نهم.

عباسی اظهار داشت: همچنین  از همکاری و تعامل مثال‌زدنی اقشار مختلف، مسئولان و دستگاه‌های دست‌اندکار به ویژه امام‌جمعه محترم، دادستان پرتلاش، نیروهای خدوم نظامی و انتظامی، سپاه و بسیج، پلیس راهور، پلیس راه، بخشداری‌ها، شورای اسلامی شهر و شهرداری، شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران، شبکه بهداشت و درمان،  راهداری، جمعیت هلال احمر، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، اتحادیه‌ها، کسبه، اصناف و بازاریان، جهاد کشاورزی، مخابرات، محیط زیست، منابع طبیعی، دستگا‌ه‌های خدمات رسان، کشاورزان، خیرین، گروه‌های جهادی، خبرنگاران و رسانه‌های منطقه و همه افرادی که به انحاء مختلف برای حفاظت و صیانت از سلامت عموم مردم و قطع زنجیره انتقال و شیوع ویروس کرونا همکاری می‌نمایند، صمیمانه سپاسگزارم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که لطف الهی شامل حال همه مردم و مسئولان عزیز ایران اسلامی شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 فروردين 1399
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 9