En
تاریخ : پنجشنبه 8 اسفند 1398
کد 6522

تمهیدات لازم برای مقابله با کرونا در پیشوا اتخاذ شد| لزوم رعایت بهداشت فردی از سوی مردم

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر لزوم رعایت بهداشت فردی از سوی مردم، گفت: تمهیدات لازم برای مقابله با کرونا در پیشوا اتخاذ شده و به دستگاه ها ابلاغ می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست مقابله با «کروناویروس» اظهار کرد: ورود مسئولانه و قرار گرفتن مجموعه نیروی انتظامی، سپاه و بسیج در کنار شبکه بهداشت و درمان برای تامین سلامت مردم، قوت قلبی برای مجموعه شهرستان است.

وی افزود: همه اقداماتی که انجام می‌دهیم در راستای پیشگیری از شیوع کرونا است و در این رابطه، تمهیدات لازم اتخاذ و تصمیمات لازم در شورای تامین، شورای پدافند غیرعامل و در ستاد فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اخذ شده و به دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: خوشبختانه با فرهنگ‌سازی‌های صورت گرفته، مردم تا حدود زیادی موارد لازم را رعایت می‌کنند؛ جلوگیری از دست دادن و ضدعفونی کردن دست‌ها و محیط از جمله مواردی است که خود مردم نسبت به آن اهتمام دارند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در ادامه راه و در پویش کرونا را شکست می‌دهیم بتوانیم‌ این‌ مشکل را نیز با موفقیت سپری کرده و با این ویروس مقابله کنیم.

عباسی گفت:  با پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای حفظ سلامت‌ جامعه گام برمی‌داریم که یکی از شرایط تحقق این مهم اقدامات به‌هنگام و به‌موقع است.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 8 اسفند 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 8