En
تاریخ : چهارشنبه 7 اسفند 1398
کد 6518

اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا در پیشوا قوت می‌گیرد| رسانه ها به کاهش استرس مردم کمک کنند

فرماندار شهرستان پیشوا ضمن اشاره به تشدید اقدامات بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در منطقه، گفت: رسانه ها با پرهیز از دامن زدن به شایعات به کاهش استرس مردم و ایجاد فضای آرام جهت مبارزه بهتر به ویروس کرونا کمک کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست شورای پدافند غیرعامل مشترک با ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اظهار داشت: پیشگیری و کنترل ویروس کرونا نیاز به تدابیر شایسته و همراهی همه دستگاه‌ها و مردم دارد.

وی افزود: سرعت سرایت کرونا بسیار بالاست و باید اقدامات ویژه‌ای جهت پیشگیری از شیوع گسترده این ویروس انجام دهیم.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه به ویژه ضدعفونی سطوح در تاکسی‌ها، مدارس، بانک‌ها، فروشگاه‌ها و سایر مراکز تجمع و پر تردد به سرعت انجام می‌شود.

وی گفت: لغو نمایشگاه عرضه مستقیم کالا، مسابقات و تجمعات ورزشی، جلسات غیرضروری در ادارات، تعطیلی قلیان‌سراها و استخر دانشگاه آزاد و اعمال محدودیت برای فعالیت رستوران‌ها از جمله اقداماتی است که در راستای پیشگیری از شیوع کرونا صورت می‌گیرد.

عباسی با بیان اینکه آموزش‌های لازم جهت آگاه‌سازی مردم در حال انجام است، افزود: رسانه ها با پرهیز از دامن زدن به شایعات به کاهش استرس مردم و ایجاد فضای آرام جهت مبارزه بهتر به ویروس کرونا کمک کنند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 7 اسفند 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 10