En
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 6474

نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون را ندهند

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه دو نماینده فرماندار برای هر شعبه اخذ رای تعیین شده، گفت: نمایندگان فرماندار اجازه تخطی از قانون در شعب اخذ رای را ندهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار و کاربران شعب اخذ رای اظهار داشت: در بحث انتخابات اصل حضور و مشارکت حداکثری یکی از اهداف بزرگی‌ است که در شهرستان دنبال می‌کنیم.

وی با بیان اینکه آنچه به نظام و انقلاب قوت می‌دهد برگزاری باشکوه انتخابات است، گفت: اقتدار حاکمیت جمهوری اسلامی در حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای تبلور می‌یابد.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: دو نماینده فرماندار برای هر شعبه در نظر گرفته شده و تمام اختیارات قانونی فرماندار به این افراد تفویض می‌شود.

وی تصریح کرد: نمایندگان فرماندار نماینده دولت و وزارت کشور در هر شعبه محسوب شده و تمام امورات اجرایی و مدیریت شعبه را برعهده دارند.

عباسی گفت: نمایندگان فرماندار صرفا به تجربیات خود اتکا نکرده و قوانین را مطالعه و مرور کنند.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان داشت: باتوجه به الکترونیک بودن بخشی از فرآیند رای گیری، کاربران شعب نقش حساسی در انجام این مهم دارند.

وی افزود: وظیفه نمایندگان فرماندار نظارت و مدیریت است و در تمامی فرآیند انتخابات از ابتدا تا پایان رای‌گیری و ثبت نهایی صورتجلسه مسئولیت دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا گفت: انجام هرگونه اقدام در شعبه باید به دستور نماینده فرماندار باشد و نباید اجازه دهد در شعبه اخذ رای کسی از قانون تخطی کند. 

عباسی خاطرنشان کرد: نمایندگان هم در مورد آرای مردم و هم تجهیزاتی که در شعبه وجود دارد، دقت و مراقبت داشته باشند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 12