En
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 6468

فرماندار پیشوا: مشارکت مردم در انتخابات از سوی دشمنان غیرقابل سانسور است

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه رسانه های بیگانه همواره حضور میلیونی مردم در یوم الله های مختلف را کوچک جلوه دادند، گفت: از آنجایی که میزان مشارکت مردم در انتخابات با اعداد و ارقام مشخص می شود، از سوی دشمنان غیرقابل سانسور است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جمع مدیران مدارس اظهار کرد: در تعلیم و تربیت و امورات سرنوشت ساز شهرستان تکیه ما به فرهنگیان به عنوان فرهیختگان جامعه است.

وی افزود: فرهنگیان وظیفه سنگینی برای آماده‌سازی فضای جامعه جهت حضور گسترده مردم در انتخابات دارند.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: همه ادوار گذشته انتخابات دارای اهمیت بوده ولی امسال این موضوع ویژه‌تر است و باید مشارکت حداکثری محقق شود.

وی گفت: تصور عمومی بر این است که در موضوعات مهم باید بزرگان ورود پیدا کنند ولی هر یک از ما در جایگاه خود اگر تعریف و درک درستی از تکالیف خود داشته باشیم اثرگذار خواهیم بود. 

عباسی تصریح کرد: همه مردم به ویژه نسل جوان را باید برای حضور در انتخابات تشویق کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا گفت: شما به عنوان مرجع فکری مردم و اینکه در بین مردم و طرف مشورت مردم هستید نقش مهم و ویژه‌ای دارید.

وی اذعان داشت: رسانه های بیگانه همواره حضور میلیونی مردم ایران در یوم الله‌های مختلف را کوچک و حقیر منعکس می‌کنند ولی انتخابات از این جهت ویژه است که با عدد و رقم میزان مشارکت در آن اندازه‌گیری می‌شود و قابل سانسور و انکار از سوی دشمنان نیست.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 14