En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 6451

فرماندار پیشوا: نامزدهای انتخابات مجلس بدون تنش و در چهارچوب قانون حرکت کنند

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر برگزاری انتخابات قانونمند، شفاف، بی‌طرفانه و با حضور حداکثری مردم، گفت: نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون تنش و در چهارچوب قانون حرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جلسه توجیهی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک اظهار کرد: الزامات برگزاری انتخابات قانونمند، شفاف، بی‌طرفانه و با حضور حداکثری مردم باید از سوی مجریان، ناظران، بازرسان و نامزدهای انتخابات مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود.

وی افزود: برگزاری جلسات توجیهی برای آگاهی نامزدها با مباحث قانونی، دستورالعمل‌ها و بایدها و نبایدهای برگزاری انتخابات و آشنایی با دست اندرکاران امر ضروری است.

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه زمان قانونی تبلیغات انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز می‌شود، گفت: نامزدها باید مسائل و ویژگی‌های خاص و خرده‌فرهنگ‌های هر شهرستان را در فعالیت‌های تبلیغاتی خود مورد توجه قرار دهند و با رعایت احترام، بدون تنش و در چهارچوب قانون حرکت کنند.

وی تأکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع انتخابات در شرایط فعلی کشور، همه موثران باید کمک کنند تا جلب رضایت مردم و مشارکت حداکثری صورت گیرد.

عباسی با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب ایام الله‌های متعددی داشتیم که حضور گسترده مردم در این صحنه‌ها در عرصه جهانی تبلور بیرونی دارد، تصریج کرد: انتخابات هم به عنوان مهمترین رویداد سیاسی کشور یکی از صحنه‌هایی است که مردم می‌توانند با حضور گسترده خود به اعتلا و اقتدار نظام مقدس اسلامی کمک کنند.

وی گفت: اضلاع انتخابات که همان برگزارکنندگان، انتخاب‌شوندگان و مردم هستند باید به درستی کنار هم قرار گیرند و با رفتار در چهارچوب قانون بتوانیم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را رقم بزنیم. 

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: حاصل همفکری و هم‌افزایی ما باید در راستای تحقق اهداف نظام باشد و حضور حماسی در انتخابات به‌عنوان تضمین‌کننده حیثیت ملی در عرصه جهانی، تکلیف امروز آحاد مردم و مسئولان است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 22