En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 6447

مردم و مسئولان پیشوا در روز جشن پیروزی انقلاب راهپیمایی کردند

مردم و مسئولان شهرستان پیشوا دوشادوش یکدیگر در چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران، بار دیگر در صحنه حاضر شده و با بر تن کردن کفن، جلوه‌هایی از قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ را بار دیگر به تصویر کشیدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، مردم شهید پرور شهرستان پیشوا که در ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ از صحن مطهر امامزاده جعفر(ع)، قیام خونین مردم دشت ورامین را آغاز کردند، روز سه‌شنبه 22 بهمن 98  بار دیگر به خیابان‌های شهر آمدند تا در سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ثابت کنند که وارثان به حق شهیدان انقلاب اسلامی بوده و از میراث پدران خود دفاع می‌کنند.

اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان پیشوا در یوم الله ۲۲ بهمن که مسیر مسجد حضرت امام خمینی(ره) تا صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) مبداء شکل گیری نهضت ۱۵ خرداد سال ۴۲ دشت ورامین را راهپیمایی می کردند، با برآوردن فریاد مرگ بر آمریکا، انزجار خود را از سیاست‌های استعماری استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار را ابراز کردند.

با وجود سرمای هوا و یخ‌زدگی معابر، اقشار مختلف مردم، پیر و جوان، زن و مرد و نسل چهارم انقلاب که خود را قاسم سلیمانی می‌نامیدند، وارد میدان شدند تا ثابت کنند که با گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی، آرمان‌های این انقلاب هیچ گاه رنگ کهنه بودن به خود نمی‌گیرد و پرشور تر از قبل، از ارزش‌های نظامی که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده دفاع خواهند کرد.

راهپیمایان دیار ۱۵ خرداد در طول مسیر راهپیمایی با سر دادن شعارهای انقلابی و حمل پلاکاردها و پارچه نوشته‌های با مضامین لزوم حفظ اتحاد، حمایت خود را از رهبر انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

فرماندار پیشوا در حاشیه این مراسم گفت: حضور پرشور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن بار دیگر این پیام را به جهانیان مخابره کرد که عشق به نظام مقدس جمهوری اسلامی در تار و پود این مردم تنیده شده و آنان هیچ‌گاه در برابر زیاده خواهی استکبار تسلیم نخواهند شد.

حسین عباسی افزود: این همایش عظیم، اوج وحدت ملی و دلبستگی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی را ثابت می‌کند، دشمنان ایران اسلامی به سرکردگی آمریکا باید این حقیقت را درک کنند که قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی به پشتوانه مردم است و مادامی که این اقتدار وجود دارد، آنان در برابر ایران محکوم به شکست می‌باشند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 13