En
تاریخ : پنجشنبه 3 بهمن 1398
کد 6372

ضرورت انعطاف پذیری مدیریتی در حل مشکلات بخش کشاورزی پیشوا

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ضرورت دارد یک تعامل دوسویه ایجاد شود و هم کشاورزان قانونمند و نظام مند عمل کرده و هم مسئولان تا جایی که امکان دارد قانون را به نفع تولید خم کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست شورای کشاورزی اظهار داشت: باتوجه به ضرورت توسعه کشت گلخانه ای در پیشوا و به منظور تسریع در رفع مشکلات کشاورزان و به ویژه گلخانه داران جلسات شورای کشاورزی شهرستان به صورت هفتگی برگزار خواهد شد.
 
وی با تأکید بر اینکه رؤسای دستگاه ها باید نهایت همکاری را جهت توسعه کشاورزی پیشوا داشته باشند، افزود: حل مشکلات گلخانه ها و بهره برداران بخش کشاورزی و دامی شهرستان باید خروجی جلسات شورای کشاورزی باشد.
 
فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: هوشمندسازی کنتورهای آب کشاورزی براساس قانون برنامه ششم توسعه بوده و باید در یک بازه زمانی 5 ساله و به تدریج اجرا شود تا کشاورزان و گلخانه داران متحمل فشار و هزینه نشوند.
 
عباسی با تاکید بر اینکه همه فرآیندها باید بر اساس قانون باشد، افزود: ضرورت دارد یک تعامل دوسویه ایجاد شود؛ هم کشاورزان قانونمند و نظام مند عمل کنند و هم مسئولان تا جایی که امکان دارد قانون را به نفع تولید خم کنند.

وی اظهار کرد: عمده مشکلات بخش تولید و کشاورزی ریشه در سطوح کلان کشور دارد اما باید با رویکرد منعطفانه نسبت به رفع آنها راهکارهای بومی و محلی اتخاذ کرد. 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 24