En
تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1398
کد 6366

کشاورزان پیشوا مراقب باشند/ سرما در راه است

فرماندار شهرستان پیشوا ضمن هشدار به کشاورزان برای آمادگی در برابر سرمای شدید، گفت: کشاورزان به‌خصوص گلخانه داران اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن ضرر و زیان ناشی از برودت هوا انجام دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست ویژه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران بیان کرد: با توجه به پیش‌بینی کاهش دمای هوا در روزهای آتی، کشاورزان شهرستان پیشوا به‌خصوص گلخانه داران اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن ضرر و زیان ناشی از برودت هوا انجام دهند.

وی افزود: گلخانه داران ضمن پیش‌بینی برای تامین سوخت دوم، تجهیزات خود را برای استفاده از آن به‌روز نمایند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: از آنجا که تامین سوخت دوم مستلزم ثبت نام در سامانه است، ضروری است گلخانه‌داران هر چه سریعتر نسبت به اخذ کد پستی خود اقدام و با مراجعه به سامانه  newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام نمایند.

عباسی خاطر نشان کرد: در این راستا اداره پست شهرستان نیز موظف است در اسرع وقت، اقدام لازم را جهت صدور کد پستی متقاضیان انجام دهد.

 فرماندار پیشوا از دستگاه‌های متولی به خصوص ادارات گاز، جهاد کشاورزی، صمت و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خواست تا ضمن اطلاع رسانی به مردم، گلخانه‌داران، دامداران و صاحبان واحدهای صنعتی برای به حداقل رساندن مصرف گاز، اقدامات مناسب را تا زمان عبور از موج سرما به‌عمل آورند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 12