En
تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1398
کد 6360

کانون‌های فرهنگی بانوان در روستاهای پیشوا راه‌اندازی شود

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: کانون‌های فرهنگی بانوان باید در بخش‌های مرکزی و جلیل‌آباد با حضور بانوان فعال روستاها راه‌اندازی شود تا شاهد تقویت مشارکت بانوان و پیگیری برنامه‌ها بر اساس خواست و نیاز آنها باشیم‌.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در دهمین نشست پرسش و پاسخ مردم و مسئولان، اظهار کرد: در آستانه چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در گام دوم انقلاب، مردم کشورمان ضمن حفط آزادی و آزادگی، آزادگی‌ را برای دیگر‌ ملت‌های مسلمان جهان به ارمغان خواهند آورد.

وی تصریح کرد: در نشست‌های پرسش و پاسخ، اهداف مختلفی دنبال می‌شود و ضمن آنکه توفیقی برای خادمان ملت برای دیدار چهره به چهره با مردم است فرصتی برای شنیدن حرف‌ها، مشکلات و نظرات ولی‌نعمتان انقلاب است.

عباسی افزود: در این نشست‌ها به دنبال رفع گره‌ها و دغدغه‌های مردم در اقصی نقاط شهرستان بخصوص در روستاها هستیم که کانون‌های توسعه محسوب می‌شوند و توجه به این مقاط امری ضروری است.

وی تأکید کرد: نشست‌های پرسش و پاسخ فرصت تمرین دموکراسی و پاسخگویی برای مسئولان است.

فرماندار پیشوا افزود: در دولت یازدهم و دوازدهم اعتبارات خوبی از محل اعتبارات ارزش افزوده و بر اساس سرانه‌های جمعیتی به حساب روستاها واریز شده است که یکی از اقدامات ارزشمند دولت جهت توسعه سطح خدمات به روستاییان است.

وی یادآور شد: مسئولان باید فضا را برای توسعه مشارکت مردم در امورات مختلف فراهم کنند که در صورت تحقق این مهم شاهد دوام و قوام هرچه بیشتر فعالیت‌ها خواهیم بود.

عباسی در پایان بیان کرد: کانون‌های فرهنگی بانوان باید در بخش‌های مرکزی و جلیل‌آباد با حضور بانوان فعال روستاها راه‌اندازی شود تا شاهد تقویت مشارکت بانوان و پیگیری برنامه‌ها بر اساس خواست و نیاز آنها باشیم‌.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 بهمن 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 20