En
تاریخ : دوشنبه 30 دي 1398
کد 6345

بهره‌برداری از پروژه به‌سازی و آسفالت خیابان شهید تقی‌پور جلیل‌آباد در دهه فجر

بخشدار جلیل‌آباد گفت: پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان شهید تقی‌پور به طول ۴۵۰ متر و با اعتبار ۵ میلیارد ریال در حال انجام است و همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سید مصطفی قاسمی در بازدید از روند اجرای عملیات عمرانی خیابان شهید تقی‌پور اظهار داشت: ساکنان این خیابان از چند سال پیش به دلیل فرسودگی شبکه آب شرب و ترکیدگی مکرر لوله های آب دچار مشکلاتی شدند و آسفالت خیابان نیز از بین رفت.

وی افزود: این مشکل به دلیل کمبود اعتبارات آبفا روستایی برای دو سال به حال خود رها شده بود تا اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از تصویب کمیته انطباق این طرح به طول ۵۰۰ متر و با اعتبار دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به صورت مشترک بین بخشداری، دهیاری و آبفا انجام شد.

بخشدار جلیل‌آباد گفت: پس از اتمام عملیات اصلاح شبکه آب، عملیات زیرسازی به طول ۴۵۰ متر به سرعت آغاز شد اما شکستگی‌ زیاد لوله‌ها طی سالیان گذشته باعث شد تا عمق ۲ متری این خیابان به صورت گل درآمده و عملیات زیرسازی با دشواری مواجه شود.

قاسمی با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز برای این پروژه حدود ۵ میلیارد ریال برآورد شده، افزود: در صورت مساعد بودن شرایط جوی این طرح تا دهه فجر به پایان رسیده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 دي 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 19