En
تاریخ : چهارشنبه 25 دي 1398
کد 6314

افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی در جلیل‌آباد| کمک بخشداری به غنای کتابخانه‌ها

بخشدار جلیل‌آباد با اشاره به عزم بخشداری برای غنا بخشیدن به کتابخانه‌ها، گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته فعالیت‌های فرهنگی و ادبی در فضاهای عمومی شهر و روستاها افزایش می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سید مصطفی قاسمی در دیدار با نوروزی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان پیشوا اظهار داشت: ارتقای جلیل‌آباد به شهر نیازهای جدیدی در حوزه فرهنگی تعریف کرد و در حال حاضر به دنبال گسترش این فعالیت‌ها هستیم.

وی افزود: رایزنی هایی با کانون‌های فرهنگی و ادبی موجود در شهرستان خواهیم داشت تا شعبه ای نیز در جلیل‌آباد ایجاد کرده و با استفاده از فضاهای موجود کتابخانه‌ای به برگزاری برنامه‌هایی شامل شب شعر و نقد و بررسی کتاب بپردازند.

بخشدار جلیل‌آباد با بیان اینکه این منطقه فعال‌ترین کتابخانه‌ها را در سطح شهرستان دارد، گفت: کتابخانه جلیل‌آباد به دلیل غنی بودن منابع مطالعاتی و استقبال کم‌نظیر مردم اخیرا به درجه ۷ شهری ارتقا یافته و کتابخانه طارند نیز با برگزاری دوره‌های آموزشی از فعال‌ترین کتابخانه‌های روستایی منطقه است.

قاسمی افزود: باید از فضای کتابخانه‌ها به‌ویژه در روستاها برای برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان با هدف ارتقای مهارت‌های زندگی و خوداشتغالی بهره برد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 دي 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 9