En
تاریخ : يکشنبه 22 دي 1398
کد 6292

اولین مرکز نیکوکاری در بخش جلیل‌آباد ایجاد می شود

بخشدار جلیل‌آباد از افتتاح اولین مرکز نیکوکاری در این بخش همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سیدمصطفی قاسمی در دیدار با معاون توسعه مشارکت‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا اظهار داشت: با همکاری کمیته امداد و در قالب طرح مفتاح الجنت، با سرکشی ماهانه از خانواده‌های تحت پوشش این نهاد در جلیل‌آباد علاوه بر ارائه بسته ارزاق، مشکلات این قشر بررسی و اقدام لازم جهت رفع آنها نیز صورت می‌گیرد‌.

وی افزود: بخشداری جلیل‌آباد اولین اداره شهرستان پیشواست که سرپرستی و حمایت همه فرزندان ایتام و محسنین این بخش را با همکاری دهیاران و کارکنان مجموعه برعهده گرفته است.

بخشدار جلیل‌آباد گفت: با توجه به فقدان مرکزی برای ارائه خدمات خیریه در این بخش، بر آن شدیم تا مرکز نیکوکاری امام خامنه‌ای را در مسجد صاحب‌الزمان(عج) جلیل‌آباد ایجاد کنیم.

قاسمی با بیان اینکه این مرکز در دهه فجر افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: در این مرکز در شش سرفصل اشتغال، تهیه جهیزیه، تامین و خرید مسکن، درمان، امور فرهنگی و معیشت خدمات و فعالیت‌های خیریه و نیکوکارانه صورت می‌گیرد.

وی بیان داشت: طی توافقات صورت‌گرفته با کمیته امداد امام خمینی(ره)، بخشداری مشارکت بیشتری در برگزاری مناسبت‌های ملی مذهبی، جشن های نیکوکاری و کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و ازدواج جوانان خواهد داشت.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 دي 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 22