En
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398
کد 6286

ساخت و سازهای غیرمجاز لطمات جبران ناپذیری به پیکره بخش کشاورزی وارد می کند/ مشکل اسناد مالکیت اراضی کشاورزی رفع شود

فرماندار پیشوا گفت: جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا باید شاه‌بیت فعالیت‌های خود را پیشگیری و مقابله با ساخت‌‌وسازهای غیرمجاز قرار دهد زیرا که سهل‌انگاری در این زمینه لطمات جبران‌ناپذیری را به پیکره بخش کشاورزی وارد می‌کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در نشست با مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا گفت: علیرغم‌ دستاوردهای حوزه کشاورزی و دامی پیشوا با عقب‌ماندگی‌هایی در این زمینه روبرو هستیم که لازم است مدیر جدید جهاد کشاورزی تلاش کند تا با همت مجاهدان این عرصه عقب‌ماندگی‌های موجود جبران شود.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا باید شاه‌بیت فعالیت‌های خود را پیشگیری و مقابله با ساخت‌‌وسازهای غیرمجاز قرار دهد زیرا که سهل‌انگاری در این زمینه لطمات جبران‌ناپذیری را به پیکره بخش کشاورزی وارد می‌کند.

وی گفت: نباید مردم را در دست‌انداز‌های اداری گرفتار کنیم بلکه باید با راهنمایی‌های لازم کمک کنیم تا امورات خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند ولی هرجا تخلفی صورت بگیرد وظیفه داریم با آن مقابله کنیم.

عباسی اظهار کرد: شهرستان پیشوا از مناطق مطرح در  حوزه کشت‌های گلخانه ای و آبیاری تحت فشار است و توسعه این مهم با جدیت تمام دنبال می‌شود که با توجه به ظرفیت‌های موجود امیدواریم شاهد رشد شتابنده‌ای در این زمینه باشیم.

فرماندار پیشوا خاطرنشان کرد: در بخشی از اراضی کشاورزی شهرستان از جمله در روستای یوسف‌رضا با مشکل اسناد مالکیتی مواجه هستیم که رفع آن نیازمند پیگیری و دغدغه‌مندی جهاد کشاورزی در این زمینه است.

وی افزود: وجود دامداران بزرگ و نمونه کشوری در منطقه یک فرصت ویژه و مایه بالندگی شهرستان پیشوا است که باید در‌ جهت رفع مشکلات احتمالی آنان تلاش کرد و پیگیری‌های لازم را صورت داد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 دي 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 35