En
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398
کد 6116

ستاد بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد پیشوا از هم اکنون فعال شود/ضرورت واکاوی عملکرد شورای فرهنگ عمومی 

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت واکاوی عملکرد شورای فرهنگ عمومی، گفت: به منظور برگزاری باشکوه مراسم ۱۵ خرداد، باید ستاد بزرگداشت این قیام از هم اکنون فعال شود.  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: در سالروز تشکیل شورای فرهنگ عمومی ضروری است عملکرد این شورا در شهرستان مورد ارزیابی و واکاوی قرار گیرد تا برنامه ریزی و اقدامات بهتر و موثرتری داشته باشیم.

وی افزود: یکی از اثرات ماندگار ۱۵ خرداد در جریان آشوب های اخیر خود را نشان داد و امنیت و آرامش حاکم بر شهرستان مرهون همراهی مردم مومن و انقلابی پیشوا و تلاش نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی، اجرایی، اداری و خدماتی بوده است.

فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: باید طرح و برنامه های ماندگارتری در حوزه فرهنگی شهرستان انجام شود که در این بین احداث اولین فرهنگسرای بزرگ پیشوا یکی از مطالبات مهم مردم است و پیگیر اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل آن هستیم.

وی افزود: هویت ما وابسته به ۱۵ خرداد است و در راستای حفظ و حراست از دستاوردهای این قیام و زنده نگهداشتن آن، پرداختن هنری به این موضوع خصوصا ارائه طرح های اجرایی در قالب مستند و آثار سینمایی ضروری است.

عباسی با تأکید بر ضرورت ایجاد دبیرخانه دائمی ۱۵ خرداد در پیشوا، گفت: باید کمیته های تخصصی ستاد بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد ایجاد و از هم اکنون طرح ها و برنامه ها مورد بررسی و کارشناسی قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر سالگرد قیام ۱۵ خرداد در شهرستان پیشوا به عنوان مبدا قیام باید وظایف و تکالیف ادارات و نهادهای مختلف مشخص و تقسیم کار لازم صورت گیرد تا مجموعه شهرستان براساس یک برنامه مدون و دقیق حرکت کرده و خروجی درخور و شایسته این رویداد بزرگ تاریخی، فرهنگی، سیاسی و عقیدتی را داشته باشد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 آذر 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 20