En
تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398
کد 6112

اغتشاشات اخیر زنگ هشداری برای توجه بیشتر به پدافند غیرعامل بود

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا گفت: اغتشاشات اخیر زنگ هشداری برای توجه بیشتر به مبحث پدافند غیرعامل بود و چنانچه اقدامات بهتری در این حوزه صورت می گرفت، خسارت کمتری به زیرساخت های دولتی وارد می شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سیروس جعفری در جلسه شورای پدافند غیرعامل اظهار کرد: طی چند سال گذشته همواره  اهمیت انجام اقدامات پدافندی توسط دستگاه های اجرایی و سایر نهادها مورد تاکید قرار گرفته و اغتشاشات و آشوب های اخیر نیز یک زنگ هشدار برای ضرورت پرداختن و توجه بیشتر به بخش های مختلف پدافند غیرعامل در شهرها بود.

وی گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برنامه ریزی پیچیده ای در حوزه های سایبری و اقتصادی علیه ایران دارند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور بهره می برند، لذا باید اقدامات پدافندی را در قسمت های مختلف شهرستان انجام دهیم.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا افزود: اگر برنامه ریزی بهتر و تمهیدات بازدارنده بیشتری در شهرستان ها طی این سال ها انجام شده بود، در جریان آشوب های خیابانی اخیر بسیاری از خسارات به ویژه در حوزه زیرساختی به بخش های مختلف دولتی وارد نمی شد.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی شهرستان پیشوا باید اقدامات پدافندی را جدی تر بگیرند، افزود: شهرستان هایی که در حوزه پدافند غیرعامل عملکرد بهتری داشتند، در اغتشاشات اخیر متحمل خسارات کمتری شدند.

جعفری گفت: با توجه به برگزاری انتخابات در پایان سال جاری و به منظور تامین امنیت برگزاری این رویداد باشکوه سیاسی، دستگاه ها و نهادهای شهرستان باید تدابیر و تمهیدات لازم پدافندی را در همه نقاط شهرستان اتخاذ و عملیاتی کنند.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا خاطرنشان کرد: برای اینکه دستگاه های اجرایی شهرستان در شرایط بحران و اضطرار از آمادگی کامل و توان واکنش سریع برخوردار باشند ضرورت دارد مانورهای مستمر و مختص هر دستگاه برگزار شود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 آذر 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 28