En
تاریخ : جمعه 24 آبان 1398
کد 6032

تقدیر ویژه دهیاران و اعضای شوراهای بخش جلیل‌آباد پیشوا از «حسینی»

دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش جلیل‌آباد شهرستان پیشوا از سیدعباس حسینی بخشدار سابق این بخش تقدیر ویژه کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، مراسم تودیع و معارفه حسینی بخشدار سابق جلیل‌آباد و بخشدار جدید مرکزی شهرستان پیشوا صبح پنج‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ با حضور حسین عباسی فرماندار، معاونان فرماندار، دهیاران و اعضای شورای بخش‌های این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در جریان این مراسم، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش جلیل‌آباد شهرستان پیشوا از سیدعباس حسینی بخشدار سابق این بخش تقدیر ویژه کردند.

در متن این تقدیرنامه که توسط یکی از دهیاران این بخش به حسینی اهدا شد، آمده است:

«بی‌تردید، قوام و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی و رشد و توسعه آن وامدار رشادت، تلاش و ایثار رادمردانی چون حضرت‌عالی است که با ایمانی راسخ و عزمی استوار در خدمت به امت شریف و ولایتمدار، لحظه‌ای از پای ننشسته‌اید.
 

حضور شما در جایگاه بخشداری جلیل‌آباد فرصتی مغتنم بود تا این منطقه کمتر برخوردار با مدیریت و پشتکار مثال‌زدنی شما صفحات پرباری را از کتاب عمران و توسعه ورق بزند.
اجرای بیش از ۸۰ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت، اجرای بیش از چهار هزار متر پوشش روشنایی در سطح جاده‌های روستایی، اجرای پروژه‌های زیرساخت اساسی درزمینه رفع کمبود آب آشامیدنی در روستاها، برگزاری برنامه‌های باشکوه و متنوع فرهنگی، مذهبی، هنری و ورزشی بی‌سابقه در سطح بخش، برگزاری صدها ساعت دوره‌های حرفه‌آموزی با هدف اشتغال‌زایی پایدار و توانمندسازی مردم منطقه به‌خصوص بانوان و جوانان و… تنها گوشه‌ای از اقدامات حضرت‌عالی طی خدمت در بخش جلیل‌آباد بود.
دستان تلاشگرتان را به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم همواره در پناه لطف خداوند از اجر و توفیق حضرت دوست در تمامی مراحل زندگی و دیگر عرصه‌های خدمتگزاری برخوردار شوید».

  • نوشته شده
  • در جمعه 24 آبان 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 25