En
تاریخ : دوشنبه 20 آبان 1398
کد 6015

فرماندار پیشوا:

تأمین رضایت مردم هنر مدیریتی مسئولان را می طلبد

فرماندار پیشوا با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان، گفت: تأمین رضایت مردم هنر مدیریتی مسئولان را می طلبد و باید با ارائه خدمات شایسته از عهده وظایف و مسئولیت ها به خوبی برآیند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جلسه شورای اداری و در جمع مدیران شهرستان بیان کرد: جلسات شورای اداری از مهمترین جلسات شهرستان است و در آن در خصوص مشکلاتی که طی جلسات دیگر کارگشایی نمی شود تصمیم گیری می گردد و لازم است تا مدیران اهتمام لازم در خصوص پیگیری و اجرای مصوبات را داشته و با دقت عمل در انجام تکالیف و وظایف قانونی، مسیر خدمت به مردم را هموار کنند.

وی گفت: مدیران با توجه به جایگاهی که در آن قرار دارند، باید از حواشی دوری کرده و مراقبت های لازم را داشته باشند چرا که حواشی مسیر خدمت به مردم را دچار وقفه می کند.

فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع از موارد مهمی است که همواره باید مد نظر مدیران و دستگاه ها قرار گیرد و تأمین رضایت مردم هنر مدیریتی مسئولان را می طلبد و باید با ارائه خدمات شایسته از عهده وظایف و مسئولیت ها به خوبی برآیند.

فرماندار پیشوا با اشاره به اهمیت آموزش در مباحث مختلف و با قدردانی از زحمات رئیس پلیس راهور شهرستان خاطرنشان کرد: سال گذشته آموزش های مطلوبی در زمینه مباحث ترافیکی در سطح شهرستان ارائه شد و تعامل خوب و حضور فعالانه نیروی انتظامی و پلیس راهور شهرستان در شورای حمل و نقل و ترافیک و ارائه طرح ها و برنامه های مختلف، موجب شد تا شهرستان پیشوا در نرخ کاهش تصادفات رتبه اول فرماندهی انتظامی شرق استان تهران را کسب نماید.

عباسی خاطرنشان کرد: رسانه ها و دستگاه های مختلف به ویژه آموزش و پرورش باید در فرهنگ سازی مباحث مختلف از جمله مدیریت مصرف انرژی، فرهنگ ترافیک، پدافند غیرعامل و .... ورود کرده و آموزش های لازم را ارائه داده و آگاهی بخشی نمایند و نسبت به استمرار و تداوم این آموزش ها احساس مسئولیت کنند.

همچنین فرماندار شهرستان پیشوا در این جلسه بر پیگیری صدور اسناد مالکیتی در نقاط مختلف شهر، تسریع در فرآیند انتخاب شهردار، صیانت از مشاغل موجود شهرستان و ایجاد فرصت های جدید شغلی توسط ادارات صمت، کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فنی و حرفه ای و دیگر دستگاه های مرتبط تاکید کرد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 آبان 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 7