En
تاریخ : دوشنبه 20 آبان 1398
کد 6014

فرماندار پیشوا:

لزوم حضور افراد اثرگذار در انتخابات سال جاری/ دشمن با ناکارآمد جلوه داده مدیران به دنبال ایجاد دلسردی در مردم است

فرماندار شهرستان پیشوا با تاکید بر لزوم حضور افراد اثرگذاردر انتخابات سال جاری گفت: دشمن تلاش می کند تا با ناکارآمد جلوه دادن مدیران، مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: تراز مشارکتی مردم در اننتخابات نمود عینی پیدا می کند.

وی افزود: انتخابات یک بحث ملی است که برون داد بین المللی دارد و دشمنان با فشارها و هجمه های مختلف و طراحی برنامه های متنوع تلاش می کنند تا افکار مردم را به سمتی سوق دهند تا مدیران را ناکارآمد جلوه داده و مردم را از حضوردر انتخابات دلسرد کنند.

عباسی خاطرنشان کرد: کشور با مسائل و مشکلات مختلفی روبروست اما ایمان و اراده مردم همچون سال 57 و حتی محکم تر از آن پابرجاست و ما مسئولان هستیم که می توانیم با عملکرد خود نظام را کارآمد جلوه دهیم و یا برعکس عمل کنیم.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، مردم نماد نظام را در وجود استاندار، فرماندار و بخشدار می بینند و فرمایش ایشان به آن دلیل است که مردم دسترسی روزانه به مقام های تراز اول کشور از جمله رهبر و رئیس جمهور ندارند اما به راحتی می توانند با مسئولان رده های پایین تر ارتباط برقرار کنند و نوع رفتار آنها در نگرش مردم نسبت به نظام اثرگذار است.

وی اظهار کرد: حضور افراد اثرگذار در انتخابات، باعث ایجاد شور و نشاط و افزایش مشارکت مردم می شود و در این راستا لازم است تا افراد فعال و موثر شهرستان پیشوا در انتخابات پیش رو شرکت نمایند تا شاهد یک جشن سیاسی باشکوه باشیم.

عباسی خاطرنشان کرد: همه ادارات و موسسات دولتی موظف هستند حسب درخواست وزارت کشور، استانداران، فرمانداران، بخشداران، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه انتخابات در اختیار آنان قرار دهند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 آبان 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 5