En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 5832

سرگرد مهرابی:

کاهش 86 درصدی تصادفات منجر به فوت در پیشوا| پلیس راهور پیشوا در شرق استان اول شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پیشوا با اشاره به کسب رتبه اول کاهش تصادفات فوتی در شرق استان تهران، گفت: تصادفات منجر به فوت در شش ماه ابتدای سال جاری ۸۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سرگرد علی مهرابی اظهار کرد: حضور مسئولان شهرستان در کنار راهور نیرو و انگیزه ای برای فعالیت های بیشتر می شود.
 
وی با بیان اینکه در سال گذشته ۸۳ درصد تصادفات منجر به فوت در پیشوا مربوط به راکبان موتورسیکلت بود، افزود: با به کارگیری روش های علمی و بهره گیری از تجربیات ثابت کردیم که می توان بدون روش های قهری و سلبی جرایم رانندگی و تصادفات را کاهش داد.
 
رئیس پلیس راهور شهرستان پیشوا گفت: شورای ترافیک، محلی برای بیان درخواست ها و بیان آنالیزهای پلیس راهور است و همه مسائل و نیازهای ترافیکی شهر مورد حمایت اعضای این شورا بوده و اصلاحات مورد نظر ما صورت گرفته است.
 
مهرابی افزود: برخی مشکلات ترافیکی در سه راه شهرداری، میدان طاق سپهر و میدان امام وجود دارد که با همکاری شورای ترافیک شهرستان در دست اصلاح است‌.
 
وی با بیان اینکه در اجرای قوانین و مقررات قائل به آموزش و فرهنگ پذیر بودن مردم هستیم، گفت: به همین منظور روز بدون جریمه را اجرا کردیم که یک فرهنگ سازی است برای اینکه ثابت کنیم بدون جریمه و با تذکرو راهنمایی هم می توان آرامش و نظم ترافیکی را برقرار کرد.
 
رئیس پلیس راهور به کسب رتبه اول کاهش تصادفات منجر به فوت در شرق استان تهران توسط پلیس راهور شهرستان پیشوا اشاره و عنوان کرد: آمار تصادفات منجر به فوت در شش ماه ابتدای سال جاری ۸۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است و امسال فقط یک مورد تصادف فوتی داشتیم.
 
وی تصریح کرد: در ماه حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر در شهرستان پیشوا گواهینامه می گیرند که برای انجام امور مربوطه مجبور به مراجعه به شهرستان ورامین هستند و چنانچه ساختمان راهور پیشوا آماده شود بخش صدور گواهینامه هم به فعالیت های پلیس در شهرستان پیشوا افزوده خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 22