En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 5831

فرماندار پیشوا:

ضرورت آموزش در کنار اقدامات ایجابی پلیس راهور/ رویکرد مدیران شهرستان پیشوا تقویت نیروی انتظامی است

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: مجموعه نیروی انتظامی و به ویژه پلیس راهور به منظور تعمیق و نهادینه شدن قوانین و مقررات باید در کنار اقدامات ایجابی، آموزش و فرهنگسازی را نیز مورد توجه قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در دیدار با رئیس و کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی اظهار کرد: مجموعه نیروی انتظامی و راهور توفیقات خوبی را طی یک سال اخیر کسب کردند و به ویژه در بحث کاهش تصادفات منجر به فوت رتبه اول شرق استان به راهور شهرستان پیشوا اختصاص یافته است.
 
وی گفت: حضور موثر و مستمر عوامل انتظامی در جلسات شورای اداری باعث تقویت تعاملات بین بخشی این مجموعه با ادارات خواهد شد که برای پیشبرد امور مرتبط با برقراری نظم و امنیت بسیار ضروری است.
 
فرماندار پیشوا  با تأکید بر ضرورت آموزش و فرهنگسازی در کنار اقدامات ایجابی پلیس راهور، گفت: اهدای کلاه ایمنی به راکبان موتورسیکلت اقدام بسیار خوبی جهت کاهش تلفات ناشی از تصادفات بود اما در کنار آن باید فرهنگسازی و آموزش را نیز مورد توجه قرار داد.
 
عباسی حضور پلیس راهور در مدارس و آموزش مسائل ایمنی و ترافیکی به دانش آموزان را اقدامی بسیار اثرگذار برای آینده دانست و گفت: برای اثر بخش بودن اقدامات در کنار فعالیت های ایجابی به منظور تعمیق و نهادینه شدن آن در بین مردم باید فرهنگسازی و آموزش صورت گیرد.
 
وی با اشاره به تعامل مثبت موجود بین اعضای شورای ترافیک و ضرورت شناسایی و اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان، گفت: طرح های پیشنهادی حوزه ترافیک باید از پشتوانه کارشناسی و علمی برخوردار باشد تا زمینه اقدامات سازنده فراهم می شود.
 
فرماندار پیشوا با اشاره به وجود برخی مشکلات و کمبودها در شهرستان، گفت: احداث ساختمان راهور یک سالی است که توسط شهرداری آغاز شده و انشاءالله تا دهه فجر آماده و به این ترتیب بخشی از امکانات لجستیکی نیروی انتظامی فراهم می شود که زمینه ارتقای خدمت رسانی به مردم را در پی دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: نگاه ما توسعه ای و با هدف تامین امکانات برای مجموعه نیروی انتظامی است ولی با محدودیت منابع مواجه هستیم که با بهره گیری از کمک های خیرین و سایر مجموعه ها این کمبودها را تا حد زیادی برطرف خوهیم کرد.
 
عباسی با بیان اینکه کار نیروی انتظامی چند بعدی است، افزود: نیروی انتظامی در اجرای مقررات و تامین نظم و امنیت اجتماعی جایگاه ویژه ای دارد و در تمامی شئونات زندگی مردم نیز ورود و اثر دارد و ما هم قدردان این زحمات هستیم و حمایت خواهیم کرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 19