En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 5808

فتحی تأکید کرد:

لزوم پویایی بیشتر جمعیت هلال احمر پیشوا/ ضرورت بهره گیری از ایده های جوانان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به لزوم پویایی بیشتر هلال احمر پیشوا، گفت: این جمعیت باید از ایده های جدید و بکر جوانان بهره برده و همراه و همگام با آنها حرکت کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، شاهین فتحی مدیرعامل و حجت الاسلام سلطانی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تهران به همراه معاونان از بخش های مختلف اداری و امکانات و تجهیزات موجود شعبه پیشوا بازدید کردند.
 
در این بازدید، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: در سالهای قبل شعبه پیشوا مرکز ثقل تمام برنامه های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و امدادی استان تهران و حتی کشور و مجموعه ای کوچک ولی با توانمندی های بسیار بوده است و انتظار می‏ رود همچون گذشته یکی از ادارات برتر شهرستان و عضو فعال برنامه‏های استانی باشند.

فتحی بیان کرد: همکاران در حوزه های مربوطه باید طرح ها و ایده های جدید داشته باشند و از تفکرات و ایده های جوانان بهره برده و همگام و همراه آنان باشند.

حجت السلام سلطانی  مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گفت: شهرستان پیشوا به دلیل قرارگیری در حاشیه شهرتهران و مهاجرت جمعیت از پایتخت به این شهرستان و انبوه جمعیت، نیاز به توجه بیشتری دارد و خدماتی مانند بهره گیری از پزشکان داوطلب برای انجام ویزیت رایگان و  جذب خیرین باید در اولویت فعالیت های هلال احمر شهرستان باشد.

معاون آموزش و پژوهش این جمعیت نیز بیان کرد: باید سعی شود شعار یک خانواده، یک امدادگر به واقعیت تبدیل شود و در تمام خانواده ها یک نفر امدادگر داشته باشیم.

 

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا
  • تعداد بازدید 12