En
تاریخ : يکشنبه 17 شهريور 1398
کد 5656

فرماندار پیشوا:

دولت تدبیر و امید در سخت ترین شرایط کشور را اداره می کند

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: دولت دوازهم سخت ترین شرایط اداره کشور را از نظر مشکلات داخلی و فشارهای خارجی پس از دولت دوران جنگ تحمیلی تجربه کرده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جمع اهالی روستای قلعه سین بیان کرد: این رویکرد خوب و وظیفه مسئولان نظام است که ارتباطات تنگاتنگی با مردم دارند و از فرصت‌های موجود برای حضور در میان مردم استفاده می‌کنند.
 
وی افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران، همه دولتها برگرفته از رأی و نظر مردم هستند و اراده مردم در شکل گیری دولت‌ها متبلور می‌شود.
 
فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه با وجود همه سختی‌ها خدمات شایانی در عرصه ملی و بین‌المللی در دولت تدبیر و امید ارائه شد، افزود: بعد از دولتی که در زمان جنگ ‌تحمیلی مستقر بود و کشور را اداره می‌کرد، سخت ترین شرایط برای دولت دوازدهم ایجاد شده و با شرایط ویژه و حساسی مواجه است.
 
عباسی گفت: دشمن به اشکال مختلف از جمله تحریم و فشارهای اقتصادی، جنگ روانی به راه انداخته و به دنبال کاهش صادرات نفت است.
 
وی خاطرنشان کرد: تحریم‌ها از طرفی مشکلاتی را برای کشور ایجاد می‌کند ولی از طرف دیگر فرصت‌هایی را فراهم می‌آورد که نیازمند تدبیر مسئولان و همراهی مردم است.
 
این مقام مسئول گفت: با تدابیر رهبری، ریاست محترم جمهوری و مسئولان ارشد نظام و با هوشیاری تیم دیپلماسی کشور،  همه این تهدیدها رفع خواهد شد و مردم از عایدات آن بهره مند می‌شوند.
 
عباسی بیان کرد: دولت تدبیر و امید در قیاس با دیگر دولت‌ها، نسبت به خدمات‌رسانی در مناطق محروم و روستایی چندین برابر تلاش کرده و با اختصاص عوارض ارزش افزوده به شهر و روستاها، تحولات چشمگیری را در سطح این‌مناطق به‌ویژه مناطق روستایی، حاصل کرده است.
 
وی افزود: هدف ما ایجاد شکل و ظاهر شهری در روستاها نیست بلکه منزلت و کرامت روستاییان ایجاب می‌کند تا اقدامات موثرتر و ماندگارتری در این مناطق انجام شود و با ارتقای خدمات، سطح مطالبات مردم نیز افزایش یافته و همین امر در هدایت خدمات اثرگذار است.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا بیان کرد: با اقدامات صورت گرفته و در هفته دولت ‌سال‌جاری، از محل اعتبارات ملی و استانی و بخش خصوصی، حدود ۳۶ پروژه افتتاح و ۳ پروژه با اعتبار حدود ۳۶ میلیارد تومان آماده کلنگ‌زنی گردید که در نوع خود قابل توجه است.
 
وی گفت: سال ۹۶ حدود ۲۳ میلیارد تومان،  در سال ۹۷ مبلغ ۱۲ میلیارد تومان و در ۵ ماه ابتدایی سال جاری بیش از ۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده به حساب دهیاری‌های بخش مرکزی شهرستان پیشوا واریز و با مدیریت دهیاران، خدمات متنوعی در روستاها ارائه شده است.
 
عباسی افزود: اعتباراتی که به حساب دهیاری‌ها واریز می‌شود، امانت است و باید به گونه‌ای تدبیر شود تا مشکلات مردم حل و در جهت توسعه متوازن روستایی هزینه شود.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 20