En
تاریخ : دوشنبه 11 شهريور 1398
کد 5591

عباسی:

نوجوانان نخبه پیشوا خودباوری را به سایر دانش آموزان تسری دهند

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: نوجوانان نخبه پیشوا به عنوان نمونه هایی از ظرفیت علمی شهرستان باید الگوی سایر دانش آموزان بوده و خودباوری را به آنان تسری و تعمیم دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جمع نخبگان دانش آموزی شهرستان پیشوا ضمن تبریک به آنان برای کسب رتبه های برتر کشور، اظهار کرد: افتخار آفرینی شما با تلاش مجدانه خود و با پشتیبانی و زحمات خانواده در آماده کردن فضا برای تحصیل و طی مراحل رشد علمی میسر شده است.
 
وی افزود: همت شما و پشتیبانی معلمان و مدیران مدارس که شما را مثل فرزندان خود می بینند و مسئولیت بزرگی در مدارس دارند، جای تقدیر و قدردانی دارد. 
 
فرماندار شهرستان پیشوا به جایگاه علم در زندگی انسان اشاره و عنوان کرد: این علم است که بشر را به تفکر و تعقل دعوت می کند و توصیه اسلام و نبی اکرم(ص)نیز به علم آموزی است.
 
وی با بیان اینکه هرچقدر زندگی ما عالمانه باشد هم در فردیت و هم برای نقش آفرینی در جامعه موثر خواهد بود، افزود: در کنار علم اندوزی، به عنوان یک مطالبه از شما می خواهم که زندگی چند وجهی داشته باشید، چراکه توفیقات ما فردی است و وقتی اجتماعی شود تأثیراتی در جامعه خواهد داشت.
 
عباسی گفت: کشور به مدیران خلاق، مبتکر، باسواد و فرهیخته و دانشمندان نیاز دارد و شما هستید که آینده کشور را می سازید و همه چشم انتظار طلوع شما در عرصه های اجتماعی کشور هستیم تا مطلعی برای توفیقات در شهرستان باشید.
 
وی تصریح کرد: با ایده پردازی و کسب علم و تجربه در زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و هنری می توانید منشاء اثرات خوبی در شهرستان باشید و همه به افتخارآفرینی شما می بالند و انتظاراتی هم دارند.
 
فرماندار پیشوا به اهمیت خودباوری در کسب موفقیت اشاره کرد و افزود: اگر شما به همت خود به این رتبه ها رسیدید درواقع نمونه هایی از ظرفیت دانش آموزی شهرستان پیشوا هستید و باید با همت و عزم و اراده خود این خودباوری را به دیگران هم تعمیم داده و الگوی سایر دانش آموزان برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت باشید.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 شهريور 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 21