En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 5460

عباسی:

رسانه مدافع نظام و انقلاب در برابر هجمه های دشمن است/ رویکرد مثبت خبرنگاران زمینه رشد پیشوا را فراهم می کند

فرماندار پیشوا گفت: اگر رزمندگان کشورمان در دوران دفاع مقدس به رویایی با دشمن رفتند، اکنون دفاع از انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم به واسطه رسانه صورت می گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت:  40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و وارد گام دوم انقلاب شدیم که در این میان، طی کردن پله های رشد و ترقی مستلزم اتصال بین مردم و حاکمیت است.
 
وی افزود: علی رغم اینکه اعتقاد داریم فاصله ای بین مردم و مسئولان نیست ولی خبرنگاران می توانند این فاصله را کمتر و علقه ها را قوی تر و محکم تر و با ایجاد اتصال بین دولت و مردم روند پیشرفت شهرستان را تسریع کنند.
 
فرماندار پیشوا تصریح کرد: همه شما خبرنگاران به نظام، منطقه و شهرستان علاقه دارید و به دنبال رفع اشکالات و نواقص هستید اما در این بین نوع رویکردها هم مهم است و اتخاذ یک رویکرد مثبت می تواند بستر رشد شهرستان را فراهم کند.
 
وی افزود: در این زمینه نیازمند همکاری و تعامل بیشتر مجموعه خبرنگاران هستیم و باید با یک دستی، یک صدایی و همکاری و هم فکری سعی کنیم کمبودها را جبران کرده و نقاط قوت را گسترش دهیم تا در نهایت منجر به رضایتمندی مردم شود.
 
عباسی با بیان اینکه در حال حاضر مردم از نظر اقتصادی با مشکلاتی روبرو هستند، تصریح کرد: علاوه بر فشار تحریم ها و مشکلات اقتصادی، دشمن با تبلیغات و فضاسازی روانی، نگاه مردم و جامعه را هدف قرا داده و برای دستیابی به اهداف خود از اهرم قوی رسانه بهره می گیرد که در مقابل شما خبرنگاران نیز باید با قدرت بیشتر به جنگ دشمن رفته و برای افزایش امید در بین مردم تلاش کنید.
 
وی گفت: اگر رزمندگان کشورمان در دوران دفاع مقدس به رویایی با دشمن رفتند، اکنون دفاع از انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم به واسطه رسانه صورت می گیرد.
 
فرماندار پیشوا بیان کرد: امسال برگزاری انتخابات را در پیش داریم و انسجام ما در پایان سال بروز خواهد کرد و اگر می خواهیم دشمن را مأیوس کنیم به واسطه حضور مردم در  شعب اخذ رأی و در صحنه انتخابات ممکن خواهد شد.
 
عباسی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در شهرستان پیشوا زحمات زیادی طی سالیان اخیر کشیده شده است اما زیرساخت ها به سطح مطلوب نرسیده و این یک فرآیند زمان بر است.
 
وی با بیان اینکه عزم مجموعه شهرستان بر این قرار گرفته که مشکلات مردم برطرف شود، افزود: هم گرایی و هم افزایی در شهرستان نیازمند همفکری خبرنگاران است و انتظار داریم همه مسائل شهرستان را به مسئولان منتقل کنند.. 
 
فرماندار پیشوا گفت: ما مسئولان علی رغم اینکه در خیلی از مسائل باید پاسخگوی نیازهای مردم باشیم ولی در طول یک سال گذشته خود زبان گویای مردم و مطالبه گر شده ایم و از حضور وزرا و مسئولان عالی رتبه کشوری برای پیشرفت و رشد شهرستان بهره بردیم.
 
عباسی گفت: اگر در شهرستان عیب و ایرادی هست منعکس کنید و همه مسئولان پذیرای آن خواهند بود ولی در یک فضای مثبت و سازنده؛ چون اثرات وضعی خود را خواهد داشت و مسئولان هم سعی می کنند خود را وفق داده و نقاط ضعف را برطرف کنند.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 14