En
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398
کد 5458

حسن بیگی:

عدم توجه به مسائل کوچک به فرآیند انتخابات ضربه می زند

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: عدم توجه به مسائل کوچک و نادیده انگاشتن اهمیت آن به فرآیند انتخابات ضربه می زند و نباید از جزئی ترین مسائل نیز غفلت کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، شکرالله حسن بیگی در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات اظهار کرد: برگزاری انتخاباتی سالم و بر اساس مر قانون، از شعارها، اولویت ها و برنامه های دولت است.
 
وی افزود: برای اجرای قانون، باید به آن مسلط بود و بر همین اساس دوره های آموزشی از سوی  وزارت کشور تنظیم شده و دوره های آموزشی نیز در استانداری پیش بینی، اجرا و در نقاط مختلف استان برگزار خواهد شد تا همه دست اندرکاران انتخابات، مسلط به قانون باشند.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران بیان کرد: کار کمیته فناوری و اطلاعات انتخابات، سخت و حساس است و باید ضمن استفاده از افراد کاردرست، امین و خداترس، آموزش های لازم ارائه شود تا در روز انتخابات، کاملا مسلط به روند کار باشند.
 
وی گفت: داشته ها و ظرفیت های شهرستان برای برگزاری انتخابات، احصاء و به روزرسانی شود و در این راستا از ماده 11 انتخابات بهره گرفته شده و پیش بینی های لازم صورت بگیرد.
 
حسن بیگی افزود: نقش نمایندگان فرماندار در روز انتخابات حساس است و باید از نمایندگان خوب و کاربلد استفاده شود زیرا که به عنوان فرماندار آن شعبه اخذ رأی محسوب شده و اختیارات فرماندار شهرستان به آنها تفویض می شود.
 
وی بیان کرد: عدم توجه به مسائل کوچک به فرآیند کار ضربه وارد می کند و بر همین اساس، نباید از جزئی ترین مسائل و موضوعات نیز غافل شویم.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: وظیفه ملی ماست تا با توجه به شرایط حساس و انواع توطئه ها و ترفندهای دشمنان، تلاش کنیم تا مردم حضور حداکثری پای صندوق های رأی داشته باشند.
 
وی افزود: جلسات بعدی به صورت مشترک با فرمانداران حوزه انتخابیه تشکیل خواهد شد تا ضمن تسلط کامل خودمان و عوامل اجرایی به قانون، بتوانیم انتخابات خوب و امن را برگزار کنیم.
 
حسن بیگی تصریح کرد: با آسیب شناسی و احصای نقاط ضعف و قوت انتخابات گذشته می توانیم، اشکالات احتمالی را رفع و موجبات انتخاباتی به مراتب پرشورتر از گذشته را فراهم آوریم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 مرداد 1398
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 32