En
تاریخ : سه شنبه 29 مهر 1393
کد 218

روز ملی صادرات

ملکوتی خواه :روز ملی صادرات می بایست سمبلی برای ارج نهادن به تلاشهای صادر کنندگان برای نفوذ و حضور در بازارهای جهانی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران فرماندار پیشوا در نشستی که با اعضای شورا به جایگاه فرهنگ صادرات پرداخت و بیان کرد روز ملی صادرات می بایست سمبلی برای ارج نهادن به تلاشهای صادر کنندگان برای نفوذ و حضور در بازارهای جهانی باشد.

بيست و نهم مهرماه  روز ملی صادرات شناخته و معرفي شده است. ترويج فرهنگ صادرات در ميان توده مردم، تقدير از سربازان و ايثارگران جبهه اقتصادي، فرصتي براي تبادل افكار، شناخت گيرها و تنگناها و بررسي راهكارهايي براي رسيدن به هدف والاي جهش صادرات  مي باشد

روز ملی صادرات را می بايست فرصت ارزشمندي تلقي كرد كه مباحث مربوط به صادرات بار ديگر مورد توجه مسئولین قرار گيرد.

 

صادرات یکی از مهمترین دستاوردهای بازرگانی کشور و زیربنای یک جامعه ی اقتصادی رو به پیشرفت است . بی شک توسعه پایدار اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می‌تواند رشد و تعالی جامعه ، رفاه عمومی و امنیت خاطر همگان را تأمین نماید ، بلوغ خواسته ها و آرمان های صنعت و تولید در مسیر رشد و پویایی اقتصاد ماحصل اندیشه های خردورزانه بزرگانی است که چالش ها و تهدید ها را به فرصت هایی شایسته تبدیل می نمایند .

 

 در این روز از تلاشهای بازرگانانی که در صادرات اهتمام می ورزند و ماحصل تلاش خود و كاركنانشان را به بازارهاي جهاني عرضه داشته و سهم جمهوري اسلامي ايران را در عرصه رقابت اقتصادي افزايش مي دهند تشکر می کنیم

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مهر 1393
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 58