En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری| دیدار فرماندار و مسئولان با رئیس دادگستری و دادستان پیشوا

گزارش تصویری| دیدار فرماندار و مسئولان با رئیس دادگستری و دادستان پیشوا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، به مناسبت هفته قوه قضائیه، حسین عباسی فرماندار، حجت الاسلام باقری امام جمعه، معاونان فرماندار، بخشداران و جمعی از مسئولان شهرستان پیشوا با رحمانی رئیس دادگستری و طهماسبی دادستان دیدار و گفتگو کردند.
چهارشنبه 11 تير 1399

 موانع رونق شهرک صنعتی پیشوا رفع شود/ احداث بیمارستان توسط دانشگاه آزاد اشتباه بود

 موانع رونق شهرک صنعتی پیشوا رفع شود/ احداث بیمارستان توسط دانشگاه آزاد اشتباه بود نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت رفع  موانع رونق شهرک صنعتی پیشوا، گفت: مهمترین مشکل پیشوا نبود بیمارستان است دانشگاه آزاد که متولی ساخت بیمارستان نیست و از ابتدا نباید این اتفاق می افتاد. 
چهارشنبه 11 تير 1399

مدیران کل حضور بیشتری در پیشوا داشته باشند

مدیران کل حضور بیشتری در پیشوا داشته باشند امام جمعه پیشوا با انتقاد از عدم حضور مدیران کل در منطقه، گفت: قابلیت های شهرستان بسیار زیاد است اما مورد غفلت واقع شده و باید از سوی مسئولان استانی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
چهارشنبه 11 تير 1399

پیشرفت و توسعه پیشوا مستلزم تقویت فرهنگ مطالبه‌گری است

پیشرفت و توسعه پیشوا مستلزم تقویت فرهنگ مطالبه‌گری است فرماندار شهرستان پیشوا گفت: باید فرهنگ ارزشمند مطالبه‌گری را در منطقه تقویت کرد تا آثار مثبت آن در توسعه شهرستان نمایان شود.
چهارشنبه 11 تير 1399

 عباسی: بازگشت محدودیت‌ها به پیشوا در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی

 عباسی: بازگشت محدودیت‌ها به پیشوا در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی فرماندار پیشوا گفت: در صورت بی توجهی مردم به اصول بهداشتی و اوج گیری مجدد کرونا، محدودیت‌ها به این شهرستان باز خواهد گشت.
يکشنبه 8 تير 1399

گزارش تصویری| نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پیشوا

 گزارش تصویری| نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پیشوا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پیشوا با حضور حسین عباسی فرماندار، حجت الاسلام باقری امام جمعه، رئیس دادگستری، دبیر ستاد استان تهران و سایر اعضا در دفتر امام‌جمعه برگزار شد.
يکشنبه 8 تير 1399

آب شرب قلعه سین پیشوا به ۳۰ لیتر در ثانیه افزایش یافت

آب شرب قلعه سین پیشوا به ۳۰ لیتر در ثانیه افزایش یافت مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا از افزایش آب روستای قلعه سین به ۲۵ الی ۳۰ لیتر بر ثانیه خبر داد.
يکشنبه 8 تير 1399

گزارش تصویری| بازدید فرماندار از اداره تبلیغات اسلامی پیشوا 

گزارش تصویری| بازدید فرماندار از اداره تبلیغات اسلامی پیشوا  حسین عباسی فرماندار پیشوا به‌ مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی با حجت‌الاسلام ملک حسینی رئیس و همچنین کارکنان این نهاد در شهرستان دیدار کرد و این روز را تبریک گفت.
شنبه 7 تير 1399

 گزارش تصویری| ملاقات مردمی فرماندار پیشوا برگزار شد

 گزارش تصویری| ملاقات مردمی فرماندار پیشوا برگزار شد ملاقات مردمی حسین عباسی فرماندار پیشوا با تعدادی از شهروندان به منظور رسیدگی مستقیم به مشکلات آنها برگزار شد.
شنبه 7 تير 1399

فرماندار پیشوا: اصناف در کاهش پیامدهای منفی کرونا نقش محوری دارند

فرماندار پیشوا: اصناف در کاهش پیامدهای منفی کرونا نقش محوری دارند فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به نقش محوری اصناف در کاهش پیامدهای منفی کرونا، گفت: بهبود فضای کسب و کار با وجود این بیماری بدون همراهی و ایفای نقش ممتاز و تعیین کننده اصناف و بازاریان ممکن نیست.
شنبه 7 تير 1399