En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جشن رمضان در شهرستان پیشوا کلید خورد

جشن رمضان در شهرستان پیشوا کلید خورد به مناسبت ماه ضیافت الهی، جشن بزرگ خانوادگی رمضان در شهرستان پیشوا کلید خورد.
سه شنبه 23 تير 1394

بخشدار مرکزی پیشوا:
پروژه های عمرانی روستایی در هفته دولت به بهره برداری می رسند

بخشدار مرکزی پیشوا:<br />پروژه های عمرانی روستایی در هفته دولت به بهره برداری می رسند بخشدار مرکزی پیشوا در بازدید میدانی از پروژه های عمرانی در دست اقدام این بخش طی گفتگویی با خبرنگاران گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با پیمانکاران و دهیاران، پروژه های عمرانی جدید بخش مرکزی شهرستان پشوا در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
سه شنبه 23 تير 1394

گزارش تصویری/ مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان پیشوا

گزارش تصویری/ مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان پیشوا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا؛ همزمان با سراسر کشور،مردم مؤمن و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا بار دیگر حمایت خود را از مردم ستم دیده و مظلوم فلسطین اعلام كرده و با سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار، انزجار و نفرت خود را از رژیم غاصب اسرائیل به نمایش گذاشتند.
شنبه 20 تير 1394

تشییع باشکوه پیکر شهدای غواص در پیشوا برگزار شد

تشییع باشکوه پیکر شهدای غواص در پیشوا برگزار شد مردم شهیدپرور شهرستان پیشوا در سومین شب از لیالی قدر میزبان پیکر مطهر دو تن از شهدای غواص تازه تفحص شده بودند.
شنبه 20 تير 1394

مردم پیشوا فریاد وحدت بخش انزجار از استکبار را سر دادند

مردم پیشوا فریاد وحدت بخش انزجار از استکبار را سر دادند مردم متدین و ولایتمدار شهرستان پیشوا با حضور راهپیمایی روز جهانی قدس در دفاع از ملت مظلوم فلسطین، انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.
شنبه 20 تير 1394

فرماندار پیشوا:
خدمت به مردم در راس همه امور است

فرماندار پیشوا:<br />خدمت به مردم  در راس همه امور است فرماندار شهرستان پیشوا در حاشیه ملاقات های مردمی این هفته بیان داشت: خدمت به مردم در راس همه امور قرار دارد و همه فعالیت ها در راستای جلب رضایت آنان صورت می گیرد.
پنجشنبه 18 تير 1394

فرماندار پیشوا:
روز قدس روز احیاء قوانین اسلام است

فرماندار پیشوا:<br />روز قدس روز احیاء قوانین اسلام است فرماندار شهرستان پیشوا در آستانه روز جهانی قدس بیان داشت: روز قدس از نگاه حضرت امام خمینی(ره) روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز احیاء قوانین اسلام است.
پنجشنبه 18 تير 1394

گزارش تصویری/ برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا

گزارش تصویری/ برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا؛ جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا با حضور عباس ملکوتی خواه فرماندار پیشوا، حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه شهرستان، صمد جلیلوند معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، جلیلی معاون سیاسی و انتظامی، پورمحمودی دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان، ملایری و حبیبی بخشداران مرکزی و جلیل آباد، سلیمانی مسئول حراست فرمانداری، صیامی مسئول بازرسی، مهدیزاده رئیس شورای اسلامی شهر، یعقوبی شهردار و سایر اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 18 تير 1394

امام جمعه پیشوا در جلسه کمیته برنامه ریزی:
وابستگی به نفت، وابستگی به دشمن است

امام جمعه پیشوا در جلسه کمیته برنامه ریزی:<br />وابستگی به نفت، وابستگی به دشمن است جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا با حضور عباس ملکوتی خواه فرماندار پیشوا و سایر اعضاء در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
پنجشنبه 18 تير 1394

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا برگزار شد
فرماندار پیشوا: نقش مشارکتی بخش خصوصی در توسعه ظرفیت ها تقویت شود

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا برگزار شد<br />فرماندار پیشوا: نقش مشارکتی بخش خصوصی در توسعه ظرفیت ها تقویت شود جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا با حضور عباس ملکوتی خواه فرماندار پیشوا و سایر اعضا در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 16 تير 1394