En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

 فرماندار پیشوا: ترویج فرهنگ دینی باید مردم محور باشد

 فرماندار پیشوا: ترویج فرهنگ دینی باید مردم محور باشد فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ترویج فرهنگ دینی باید با بهره گیری از ظرفیت های مردمی صورت گیرد تا اثرگذاری و نتایج مطلوب به همراه داشته باشد.
شنبه 14 تير 1399

 فرماندار: مسئولان پیشوا در مقابله با کرونا الگوی مردم باشند

 فرماندار: مسئولان پیشوا در مقابله با کرونا الگوی مردم باشند فرماندار شهرستان پیشوا گفت: مسئولان ادارات باید در رعایت اصول بهداشتی پیشگام و الگوی مردم باشند و آنان را به مقابله با کرونا ترغیب کنند.
شنبه 14 تير 1399

سرانه‌های جمعیتی پیشوا با وضع موجود تناسب ندارد/ رشد جمعیت ۲.۸ درصد است

سرانه‌های جمعیتی پیشوا با وضع موجود تناسب ندارد/ رشد جمعیت ۲.۸ درصد است فرماندار پیشوا با بیان اینکه اختصاص سرانه‌های جمعیتی با وضع موجود شهرستان تناسب ندارد و گفت: رشد جمعیت در پیشوا ۲.۸ درصد است که نسبت به سایر شهرستان ها در شرایط مطلوبی قرار دارد.
شنبه 14 تير 1399

مشکل فعلی کرونا در پیشوا عادی‌ شدن آن است/ پوشش بالای ۹۰ درصدی مرحله دوم طرح غربالگری

مشکل فعلی کرونا در پیشوا عادی‌ شدن آن است/ پوشش بالای ۹۰ درصدی مرحله دوم طرح غربالگری رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا با اشاره به پوشش بالای ۹۰ درصدی مرحله دوم طرح غربالگری در این شهرستان، گفت: مشکل فعلی کرونا در پیشوا عادی‌ شدن آن است و اگر بی توجهی به مسائل بهداشتی ادامه یابد محدودیت ها با شدن بیشتری باز خواهد گشت.
شنبه 14 تير 1399

 ۱۵ کیلومتر از شبکه فرسوده برق پیشوا تعویض شد

 ۱۵ کیلومتر از شبکه فرسوده برق پیشوا تعویض شد رئیس منطقه برق شهرستان پیشوا گفت: طی شش ماه گذشته  ۱۵ کیلومتر از شبکه فرسوده برق پیشوا تعویض شد.
شنبه 14 تير 1399

 ۲۱۲ تن کلزای برداشت شده از مزارع پیشوا تحویل سیلو شد

 ۲۱۲ تن کلزای برداشت شده از مزارع پیشوا تحویل سیلو شد رئیس جهاد کشاورزی پیشوا گفت: ۲۱۲ تن کلزای برداشت شده از مزارع پیشوا تحویل سیلو شد.
شنبه 14 تير 1399

پیام فرماندار پیشوا به مناسبت روز «شهرداری ها و دهیاری ها»

پیام فرماندار پیشوا به مناسبت روز «شهرداری ها و دهیاری ها» فرماندار شهرستان پیشوا در پیامی ضمن گرامیداشت چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، این روز را به فعالان عرصه مدیریت و خدمت رسانی در شهرها و روستاها تبریک گفت.
شنبه 14 تير 1399

 عباسی: نباید هیچ وقفه‌ای در چرخه تولید پیشوا ایجاد شود/ لزوم اقدامات وسیع‌تر جهت تحقق جهش تولید

 عباسی: نباید هیچ وقفه‌ای در چرخه تولید پیشوا ایجاد شود/ لزوم اقدامات وسیع‌تر جهت تحقق جهش تولید فرماندار پیشوا با بیان اینکه نباید هیچ وقفه‌ای در چرخه تولید شهرستان ایجاد شود، گفت: باید اقدامات بزرگتر و وسیع‌تری برای رونق و جهش تولید در منطقه انجام داد.
پنجشنبه 12 تير 1399

نوش آبادی: وجود امامزاده جعفر(ع) ظرفیتی برای تقویت گردشگری مذهبی در پیشوا است

نوش آبادی: وجود امامزاده جعفر(ع) ظرفیتی برای تقویت گردشگری مذهبی در پیشوا است  نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: وجود امامزاده جعفر(ع) ظرفیتی برای تقویت گردشگری مذهبی در پیشوا است و باید این جایگاه را معرفی و تبیین نماییم.
پنجشنبه 12 تير 1399

فرماندار: کرونا ظرفیت‌های پنهان پیشوا را نمایان کرد

فرماندار: کرونا ظرفیت‌های پنهان پیشوا را نمایان کرد فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در دوران شیوع کرونا با هم‌افزایی‌ و همدلی مردم و مسئولان‌ و بکارگیری همه ظرفیت ها بسیاری از ظرفیت‌های پنهان بروز و ظهور پیدا کرد و توانستیم این بیماری را کنترل کنیم.
پنجشنبه 12 تير 1399